Odečty

To, o čem ostatní teprve přemýšlejí, my již řadu let úspěšně realizujeme.

Odečty "po chodbách" jsou dnes již standardem, odečty s využitím internetu věcí v sítích LoRa, to je to pravé ořechové.

U nás nebudete platit za informace o stavu vodoměru, kalorimetru nebo měřáku na topení 5 a více korun za každou zprávu, jako je tomu u zpráv z Vaší ledničky, které zprostředkovávají firmy napojené na dotační byznys. U nás zaplatíte za 90 zpráv za měsíc 5 korun. Proč? Protože my máme technoligie pod kontrolou.

Banku, katastr, pojistky, všechno máte zprostředkováno na internetu a vyúčtování služeb za byt stále dostáváte ve stohu papírů, ve kterých se stejně nikdo nevyzná a za pár dnů nikdo neví, kde jsou.

Odečty jsou jedinou opravdovou online aplikací na provádění odečtů a rozúčtování nákladů na teplo a vodu a dalších služeb spojených s užíváním bytu.

Na rozdíl o ostatních aplikací prezentovaných jako online, pouze tato naše webová služba umožňuje jak manuální odečty hodnot, tak vlastní provedení vyůčtování celkových náklad na jednotlivé konečné spotřebitele, prezentaci výsledků rozúčtování a jejich sledování představiteli vlastníka nebo i vlastními uživateli bytů.

Vlastníci se zařízeními s dálkovým nebo pochůzkovým odečtem mohou jednoduše nahrát získané údaje přímo databází. Pak už jen stačí zadat celkové náklady a mají hotovo. Od roku 2021 budou muset být všechna nová zařízení odečitatelná bez nutnosti vstupu do bytu podle nové evropské legislativy.

Uživatelé si mohou provádět všechny úkony sami nebo nechat části a i celé vedení agendy na nás nebo i na svém správci, který naši agendu využívá.

Aplikace umožňuje vlastníkům/správcům zadávat veškeré údaje a konečným uživatelům mohou být delegována práva na prohlížení svých rozúčtování. Nemusíte nikomu nic posílat, každý si může své rozúčtování prohlédnout na webu kdykoli, kdekoli a to i v mobilním telefonu. Vlastník domu nebo bytu může být dlouhodobě v zahraničí a celou agendu má stále k dispozici. Díky tomu je vlastně také ekologická... Legislativu pro roky 2020-27 a dále splňujeme již od roku 2015.

Jste vlastníkem několika bytů nebo domů? Pod jedním přihlášením budete mít vše jako na dlani. Nic se Vám neztratí, nic nemusíte kopírovat, nic hledat, všechno je na webu po dobu minimálně 10 let.


GDPR Vás straší? S naší aplikací nemusíte mít žádné starosti. Nejlépe uchované dokumenty a údaje jsou ty, které nemáte. A díky jednoznačnému přístupovému algoritmu můžete přesně určit, kdo, kdy a na co se může dívat. Následně je velmi jednoduché vytvořit přehled, kdo takto činil. Zabezpečení je na úrovni přístupu k bankovnímu účtu.

ABC HOTOVO s.r.o. - odečty, rozúčtování vody a tepla - idatabaze.czMěřicí, regulační technika - idatabaze.cz


Kontakt